A NEPÁL Cégcsoport – API Invest Kft. telephelyvezetői állás betöltésére munkatársat keres

2024. 09. 03.

Feladatok:

  • Telephely üzem állandó biztosítása (rend, tisztaság, eszközök, gépek és anyagok tárolása)
  • Raktárkészlet naprakész kezelése (bevételezés, kiadás) (raktárkészlet nyilvántartás 2024. évben bevezetés, felépítés, konfigurálás, 2025. évtől éles használat)
  • A saját árubeszerzési folyamatok kezelése
  • Fuvarszervezés
  • Céges fémmegmunkálási, karbantartási, szervizelési munkák folyamatának irányítása
  • Munkaruhák beszerzése, kiadása és visszavétele, egyéb védőeszközök beszerzése, kezelése
  • Felettessel történő kapcsolattartás
  • Telephelyi létszám (jelenleg 4 fő) irányítása, felettesként

Elvárások:

  • Minimum 2 éves telephely-, vagy raktárvezetői tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Árubeszerzési tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Új feladatok proaktív megközelítése
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmas probléma megoldás

Előnyt jelent:

  • Szakirányú végzettség
  • Felsőfokú végzettség
  • Targonca, munkagép kezelői jogosítványok
  • Integrált vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • Pozitív ajánlólevél

Amit kínálunk:

  • Élet és családbarát munkarend
  • Segítőkész dinamikus szakmai csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem, éves prémium
  • Változatos céges programok

Önéletrajzokat bérigénnyel e-mailen az iroda@nepalbau.hu e-mail címre várjuk.

NEPÁL BAU Építőipari Korlátolt Felelősségű Társaság GINOP Plusz 1.2.3-21