Könyvelő pozícióba munkatársat keresünk

2024. 01. 18.

Feladatok:

  • Cégcsoport cégeinek teljeskörű könyvelési feladatainak ellátása (vevő, szállító, bank és pénztár rögzítése), automatizált adatrögzítés
  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos feladatok teljeskörű ellátása (adatgyűjtés, számfejtés, feldolgozás, ellenőrzés)
  • Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével, ill. be- és kijelentéssel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
  • Táppénz igénylés
  • Zárásokban, könyvvizsgálatokban való részvétel
  • Nyilvántartások, analitikák vezetése, egyeztetése
  • Egyéb ad-hoc számviteli, adminisztratív feladatok
  • Statisztikai jelentések elkészítése, határidőben történő benyújtása

Elvárások:

  • Minimum 2 éves szakirányú tapasztalat
  • Szakirányú középfokú végzettség vagy mérlegképes könyvelő végzettség
  • Naprakész számviteli és adózási ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Alapos, önálló munkavégzés
  • Nagyfokú pontosság és monotonitás tűrés
  • Új feladatok proaktív megközelítése

Előnyt jelent:

  • Szakirányú egyetemi/főiskolai/OKJ-s végzettség (közgazdász diploma)
  • Bérszámfejtő, TB ügyintéző ismeretek
  • Integrált vállalatirányítási rendszerrel szerzett tapasztalat
  • Nagy Machinátor Integrált Ügyviteli Rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Élet és családbarát munkarend
  • Segítőkész dinamikus szakmai csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem, éves prémium
  • Változatos céges programok

Fényképes önéletrajzokat az iroda@nepalbau.hu email címre kérjük.

NEPÁL BAU Építőipari Korlátolt Felelősségű Társaság GINOP Plusz 1.2.3-21