Gazdasági Vezető pozícióba munkatársat keresünk

2021. 07. 23.

Nepál Cégcsoport
Nepál-Bau Kft.

Építőipari Cégcsoport munkatársat keres Gazdasági Vezető pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • A Cégcsoport cégeinek teljeskőrű könyvelése, adójogi feladatok ellátása, gazdasági részleg munkafeladatainak szakmai koordinálása, szervezése, irányítása és ellenőrzése.
  • Tulajdonossal, cégvezetőkkel történő együttműködés, pénzügyi tervezés, kapcsolattartás bankokkal, hatóságokkal, könyvvizsgálóval
  • Napi számvitel feladatok, operatív könyvelés, szakterületi adminisztrációs feladatok ellátása (számlák feldolgozása, gazdasági események naprakész könyvelése)
  • Számviteli és analitikus nyilvántartások vezetése, egyeztetése
  • Adóbevallások készítése
  • Gazdasági év zárása, következő év tervezése
  • Számlák kiállítása és ellenőrzése, házipénztár és pénzügyi elszámolások ellenőrzése
  • Bérszámfejtés
  • Bérfeladások ellenőrzése, könyvelése
  • Adatszolgáltatás támogatása, egyéb hatósági, jelentések, statisztikák elkészítése, főkönyv egyeztetése, havi zárása és főkönyv-analitika, adófolyószámla egyeztetése
  • Vegyes bizonylatok könyvelése, ÁFA bevallás benyújtása
  • Tárgyi eszköz kezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség, regisztrált (aktív)
  • Szakirányú főiskolai végzettség
  • Minimum 3-7 éves szakmai tapasztalat
  • Építőipar könyvelésében szerzett tapasztalat
  • MS Office program használatában való jártasság
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Elemzői, szervezői és problémamegoldó képesség
  • Üzleti szemléletű, rugalmas gondolkodásmód
  • Megbízhatóság, erős problémamegoldó képesség, precíz, pontos munkavégzés, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil megbízható vállalati háttér, hosszútávú perspektíva
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Családbarát munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető

Foglalkoztatás jellege: Teljes 8 órás munkaidő

Munkavégzés helye: 4030 Debrecen, Fokos u.14.B.

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre kérjük: iroda@nepalbau.hu