Építőipari segédmunkás (közműépítés) pozícióba munkatársat keresünk

2021. 07. 23.

Nepál Cégcsoport
Nepál-Bau Építőipari Kft.

Közmű vezetékek építésében jártas, építőipari segédmunkás (közműépítés) pozícióba munkatársat, esetleg komplett brigádot keresünk.

Főbb feladatok munkák:

  • Közművezetékek építése, szerelése, javítása

Elvárások:

  • Szakiskola/szakmunkás képző
  • Építőiparban való jártasság
  • Jó teherbíró képesség
  • Önálló, lelkiismeretes, pontos, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem, jó együttműködő készség

Előnyt jelent:

  • Közműépítésben jártas szakmunkás tapasztalat
  • Kisgépkezelői jogosítvány
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Változatos munka kis csapatban

Állás, munkaterület:

  • Fizikai, segéd, betanított munka
  • Építő munka, földmunka
  • Teljes munkaidő

Szakmai tapasztalat:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye: Debrecen és környéke

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, az alábbi e-mail címen: iroda@nepalbau.hu